Щоденні

Kato_Takeda

Адміністратор
Адміністратор
Тестер
26.03.24
126
76
Я щя граю з нуля, і поки ганяв на рейовому заводі, доніс 20 грузі - хв 5 і мені далось відразу +15к за виконання щоденного завдання. Не знаю, але мені здається шо це прям ппц багато відразу. Може спробувати зробити щоденні з якогось лвл, або просто зменшити суму виплат

Minato Kawasaki

Well-known member
Тестер
26.03.24
171
98
Я щя граю з нуля, і поки ганяв на рейовому заводі, доніс 20 грузі - хв 5 і мені далось відразу +15к за виконання щоденного завдання. Не знаю, але мені здається шо це прям ппц багато відразу. Може спробувати зробити щоденні з якогось лвл, або просто зменшити суму виплат
Це економіка така шедевральна, рано чи пізно дійдем до того, шо прийдеться через інфляцію переводити валюту, майно)

Eathan Hertwijk

Active member
05.04.24
91
36
Це дуже погіршить економіку. Ми ж не хочемо економіку, де машина буде коштувати 3ккк. Найвитриваліша економіка - це економіка, де твоя зарплата від сили 100 доларів. Навіть за декілька років інфляція не так уже і зросте. Але я не знаю, наскільки така економіка буде відлякувати гравців, тому як мінімум зарплата на таких роботах має бути від сили 3-4 тисячі. Ми ж граємо рп як не як. А де хтось бачив, щоб людина отримала 15к баксів за те, що розгрузить 20 ящиків?

Eathan Hertwijk

Active member
05.04.24
91
36
Це дуже погіршить економіку. Ми ж не хочемо економіку, де машина буде коштувати 3ккк. Найвитриваліша економіка - це економіка, де твоя зарплата від сили 100 доларів. Навіть за декілька років інфляція не так уже і зросте. Але я не знаю, наскільки така економіка буде відлякувати гравців, тому як мінімум зарплата на таких роботах має бути від сили 3-4 тисячі. Ми ж граємо рп як не як. А де хтось бачив, щоб людина отримала 15к баксів за те, що розгрузить 20 ящиків?
Ну наприклад 100 за 1 ящик, чи шо ти там розкгружав

Robert _Fortun

Member
Тестер
26.03.24
15
13
28
Я гадаю що там нормальні щоденні квести ,згідно даної економіки ,котра є на даний момент гри ,і я грав всі кВ ,у моді без адмін прав ,то це дуже тратно по часу аби " так всюди фармити "
Тому прикол за 5 хв , вважаю для гравця звичайного неможливим

Robert _Fortun

Member
Тестер
26.03.24
15
13
28
Тож не раджу щось іти скорочувати в тому що не розібрались там треба порядно вєбать часу ,і суми у нас кругом не є копійчані ,тож да

• Like
Реакції: Eathan Hertwijk

Kato_Takeda

Адміністратор
Адміністратор
Тестер
26.03.24
126
76
Тож не раджу щось іти скорочувати в тому що не розібрались там треба порядно вєбать часу ,і суми у нас кругом не є копійчані ,тож да
Безперечно, зараз щось міняти ризиковано, але мій спіч був до того, що лише виконуючи щоденні: 5 штучок достатньо, щоб за день купити мясовоску по ринку, а це не найгірше авто

• Like
Реакції: Minato Kawasaki

Kato_Takeda

Адміністратор
Адміністратор
Тестер
26.03.24
126
76
Ну наприклад 100 за 1 ящик, чи шо ти там розкгружав
За один ящик в так дає 100$, і це норм, але щоденні я б зменшив, це суто моя думка. Або видавав рандомно по 2 щоденні завдання (щоб за день можна було на шару заробити максимум 40к

Kato_Takeda

Адміністратор
Адміністратор
Тестер
26.03.24
126
76
Я гадаю що там нормальні щоденні квести ,згідно даної економіки ,котра є на даний момент гри ,і я грав всі кВ ,у моді без адмін прав ,то це дуже тратно по часу аби " так всюди фармити "
Тому прикол за 5 хв , вважаю для гравця звичайного неможливим
Можливо, я грав на акк без адмін прав, і там пробігти треба було 10 метрів, ти ж був на рейковому заводі. І ти бігаєш 20 разів і в тебе +20к. Це 5 хвилин часу без тп і тд, спробуй

• Like
Реакції: Minato Kawasaki

Eathan Hertwijk

Active member
05.04.24
91
36

Mike_Smith

Команда проєкту
Команда проєкту
26.03.24
472
302
Я з твінка за ~ 3 години гри, виконуючи щоденні завдання - маю приблизно 120 - 150 тисяч. Це 3,6 - 4,5 млн на місяць. Я навіть на срп більше лутав)
Щоденні квести дають гарні нагороди, але самі зарплати при цьому - низькі. Це змушує гравця виконувати щоденки, якщо він хоче лутати бабки до того, як йому відкриється, наприклад, робота нафтовика - а отже працювати на різних роботах, а не прийти і на 1 батрачити

• Like
Реакції: Kato_Takeda